Aktualności
09 / 01 / 2024

Wyróżnienie w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023

Nasza firma Richd. ANDERS Polska otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023 w kategorii „Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce”. To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego znaczącego wkładu w rozwój regionalnej gospodarki i zaangażowania w tworzenie innowacyjnych rozwiązań na rynku polskim. Jest to dla nas powód do dumy i ogromne osiągnięcie, które motywuje nas do dalszych działań i wyznaczania nowych standardów w branży.


Wyróżnienie w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023 nasza firma miała zaszczyt otrzymać 25 października 2023 roku podczas uroczystej Gali Biznesu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Stanowi ona jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Podkarpaciu a zarazem zamknięcie edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. W minionym już roku udział w niej wzięło aż 123 przedsiębiorstwa z regionu, co świadczy o intensywnej konkurencji i znaczeniu tego wydarzenia. Uroczystość ta była nie tylko okazją do świętowania naszych osiągnięć, ale również doskonałą platformą do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi liderami branży działającymi na rynku podkarpackim.

Głównym celem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm działających na terenie województwa podkarpackiego. Konkurs ten służy również promocji dynamicznych i ekonomicznie aktywnych firm w regionie, które mogą stać się wzorem dla innych. Uczestnictwo w nim samo w sobie jest nobilitacją podkreślającą znaczenie firmy wśród najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w regionie.

Otrzymanie wyróżnienia w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023 przez naszą firmę Richd. ANDERS Polska jest dla nas źródłem ogromnej dumy i satysfakcji. Jesteśmy głęboko wdzięczni za to uznanie, które jest potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy, zaangażowania w innowacje oraz wkładu w rozwój gospodarczy regionu podkarpackiego. To wyróżnienie motywuje nas do dalszego rozwoju i zaangażowania w ciągłe doskonalenie wytwarzanych przez nas wyrobów drewnianych.

adres siedziby i zakładu produkcyjnego:

richd. anders polska spółka z o.o.
ul. Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga