Aktualności
12 / 01 / 2024

Richd. ANDERS Polska laureatem rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes 2023

Z dumą informujemy, że nasza firma Richd. ANDERS Polska została laureatem rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes 2023. Ta prestiżowa lista opracowywana każdego roku przez redakcję magazynu Forbes Polska we współpracy z firmą Dun & Bradstreet docenia, wyróżnia i zwiększa widoczność na rynku najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, bazując na analizie ich wyników finansowych i wartości aktywów w latach 2017-2021. Diamenty Forbesa są klasyfikowane według przychodów w trzech kategoriach: małe firmy (5-50 mln zł), średnie (50-250 mln zł) oraz duże (powyżej 250 mln zł).

Znalezienie się na liście Diamentów Forbesa to dla naszej firmy ogromne wyróżnienie, które podnosi naszą widoczność na rynku i przynosi nam wiele korzyści. Ranking Diamentów Forbesa jest cennym źródłem informacji dla naszych obecnych i potencjalnych inwestorów oraz partnerów biznesowych, potwierdzając nasz potencjał, rozwój i stabilność. To również potwierdzenie naszej zdolności do generowania zysków, elastyczności oraz innowacyjności, które są kluczowe w dynamicznym świecie biznesu. Wyróżnienie Diamentem Forbesa stanowi dla nas nie tylko ważną nagrodę oraz zwieńczenie naszych wysiłków i zaangażowania w rozwój firmy, ale także jest motywacją i ważną formą uznania dla całego naszego zespołu Richd. ANDERS Polska.

Gala Diamentów Forbesa 2023 była uroczystym wydarzeniem, podczas którego mieliśmy okazję otrzymać pamiątkowy dyplom, świętować nasz sukces i nawiązywać ważne relacje biznesowe. W minionym właśnie roku 2023 lista Diamentów Forbesa obejmowała rekordową liczbę przedsiębiorstw, ponieważ wyróżnionych zostało aż 11 819 firm. Podkreśla to siłę polskiego biznesu i jego zdolność do adaptacji w obliczu globalnych wyzwań. Bardzo się cieszymy i jesteśmy ogromnie dumni, że mieliśmy w tym nasz udział i zostaliśmy "Diamentem Forbesa 2023". Ten sukces jest dowodem naszej wytrwałości, innowacyjności i umiejętności przekształcania wyzwań w możliwość wzrostu. Serdecznie dziękujemy naszemu zespołowi, klientom oraz partnerom za ich nieustające wsparcie i zaangażowanie, które przyczyniły się do tego osiągnięcia.

adres siedziby i zakładu produkcyjnego:

richd. anders polska spółka z o.o.
ul. Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga